Invisalign

Jedná se o speciálně zhotovené průhledné folie. Každý pacient obdrží sadu folií (nosičů) a ty si mění přibližně každých 14 dní. Nošením folií se posunují zuby a to podle přesně naprogramovaného a předem určeného postupu.

Tato léčba je převážně určena pro dospělé pacienty, kteří nemůžou nebo nechtějí nosit klasická fixní rovnátka. Většina lidí ve Vašem okolí nepozná, že nosíte rovnátka. Léčba probíhá s minimálním zásahem do Vašeho každodenního života.

Invisalign folie jsou pro každého pacienta vyrobeny v USA.

VÝHODY INVISALIGN:

  • estetika, opravdu se jedná o neviditelná rovnátka
  • normální hygiena, folie se dají sundat
  • strava také bez omezení, opět se folie sundávají
  • méně časté návštěvy v naší ordinaci (co 2 měsíce)

NEVÝHODY INVISALIGN:

  • vyšší cena

Folie se musí nosit 20-22 hodin denně, aby proběhl plánovaný posun zubů. Před odevzdáním první folie se na zuby lepí tzv. attachmenty, které upřesňují posun zubu. Folie jsou snadno vyjímatelné a tak si každý pacient můžete čistit zuby jako obvykle. Dále je nutné provádět i hygienu používaných folií.

Folie se také sundávají před každým jídlem. Proto je tato ortodontická léčba bez omezení v potravě, můžete i nadále jíst všechny druhy jídel, které máte rádi. Na konci léčby se výsledek stabilizuje jako u každé jiné ortodontické léčby snímatelnými rovnátkami a na zadní plochu předních zubů se nalepí retainer.

 

Proč si vybrat naši ordinaci?

Více než 3000 spokojených pacientů
Přijímáme nové pacienty
Spolupracujeme s dalšími odborníky
Zajistíme Vám dentální hygienu
Poradíme Vám s výběrem rovnátka
Naše práce je poskytována v nejlepší kvalitě
Doporučíme Vám bělení zubů
Odstraníme zubní kámen a pigmenty na zubech